menu

Registrace

Vyplňte, prosím, pečlivě požadované údaje. Marketingové údaje tvoří základ Vaší prezentace v KATALOGU. Kontaktní údaje slouží ke komunikaci NFČV s uživateli.

       
Vložte pětimístné PSČ
*
např: +420 123 456 789 nebo +420123456789
např: http://www.seznam.cz
např: jan.novak@domena.cz
např: +420 123 456 789 nebo +420123456789
např: jan.novak@domena.cz
např: jan.novak@domena.cz
Typ licence Obsah licence Cena
Licence STANDARD

Licence k užití ochranné známky ČESKÝ VÝROBEK ve veškeré marketingové komunikaci (reklama, katalogy, obaly, produktové listy, inzerce v tisku nebo na internetu, webové stránky, digitální marketing, atd.) Zveřejnění firmy v KATALOGU českých výrobků (logo, adresa, tel., email, firemní web, popis činnosti firmy). Nahrání 1 profilové fotografie do galerie. 

6000 Kč
Licence PLUS

Licence k užití ochranné známky ČESKÝ VÝROBEK ve veškeré marketingové komunikaci (reklama, katalogy, obaly, produktové listy, inzerce v tisku nebo na internetu, webové stránky, digitální marketing, atd.) Zveřejnění firmy v KATALOGU českých výrobků (logo, adresa, tel., email, firemní web, popis činnosti firmy).  Nahrání až 3 profilových fotografií do galerie.  Propagovaný příspěvek na Facebook stránce Českého výrobku.

8500 Kč
Licence PARTNER

Licence k užití ochranné známky ČESKÝ VÝROBEK ve veškeré marketingové komunikaci (reklama, katalogy, obaly, produktové listy, inzerce v tisku nebo na internetu, webové stránky, digitální marketing, atd.) Zveřejnění firmy v KATALOGU českých výrobků (logo, adresa, tel., email, firemní web, popis činnosti firmy).  Nahrání až 9 profilových fotografií do galerie.  Propagovaný příspěvek na Facebook stránce Českého výrobku.   Možnost brandové B2B reklamy. Zařazení mezi partnery (odkaz na profil v galerii, logo v sekci Partneři)

10000 Kč